به گزارش تور مسافرتی گذراندن یك روز پرهیجان و تجربه ترشح آدرنالین فراوان یكی از مواردی است كه افراد همیشه نسبت به آن تمایل دارند و سن و سال نمی شناسد؛ شهربازی ها علاوه بر یك مكان تفریحی برای اهالی شهر می توانند برای گردشگران هم از جذابیت های بالایی برخوردار باشند.
به گزارش تور مسافرتی به نقل از ایسنا، لوته ورلد (Lotte World) یكی از شهربازی های كشور كره جنوبی است كه هم برای كودكان و هم برای بزرگ سالان سرگرم كننده و هیجان انگیز طراحی شده است.
این شهربازی یكی از مكان های محبوب در سئول، كره جنوبی است كه بازدیدكنندگان زیادی را به خود جذب می كند. هم چنین «لوته ورلد» یكی از بزرگ ترین پارك های سرپوشیده جهان است.
این پارك تفریحی دارای دو قسمت بیرونی و داخلی است؛ گردشگران در این پارك می توانند نمایش های لیزری، پاتیناژ، حضور در جشنواره ها و مراسم فرهنگی را تجربه كنند كه خالی از لطف نیست.
«لوته ورلد» قسمت هایی همچون جزیره جادویی، میدان تیراندازی، سالن اسكیت روی یخ چهار فصل، پارك های موضوعی، سینمای سه بعدی و مراكز خرید را شامل می شود كه می تواند خاطرات به یادماندنی برای گردشگران بسازد.
این پارك تفریحی در طبقه سوم بخش داخلی، موزه ای در مورد تاریخ كره دارد كه فرهنگ یكی از روستاهای كره كه به شكل مینیاتوری ساخته شده و هم چنین آثار باستانی با بیشتر از ۵۰۰۰ هزار سال قدمت در آن قرار دارد كه گردشگران می توانند با فرهنگ كره تا حدودی آشنایی پیدا كنند و از آن بعنوان یك موزه مردم شناسی لذت ببرند.
«لوته ورلد» هم چنین دارای بزرگ ترین زمین اسكی روی یخ در كره جنوبی است. بازدیدكنندگان در این پارك تفریحی می توانند از سواری هایی مانند كشتی دزدان دریایی، چرخ و فلك و ترن آویزان نهایت لذت را ببرند.
«لوته ورلد» نام پایتخت تفریح و سرگرمی دنیا را یدك می كشد و یكی از بزرگ ترین پارك های موضوعی سرپوشیده دنیا است. از دیگر بخش های مهم و پرطرفدار این پارك می توان به جزیره ی جادویی و پارك تفریحی روباز اشاره نمود.
هر آنچه از یك پارك موضوعی و شهربازی بزرگ انتظار می رود در «لوته ورلد» پیدا می شود كه از مهم ترین و جذاب ترین بخش های آن می توان به (خشم فرعون) اشاره نمود كه تداعی كننده ی داستان های ایندیانا جونز یكی از بخش های محبوب دیزنی لند است.