سایتی برای معرفی تورهای مسافرتی و گردشگری
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان خبر داد: نیاز به ۵ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل حرم نبی دانیال

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان خبر داد: نیاز به ۵ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل حرم نبی دانیال

تور مسافرتی: اهواز- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان اظهار داشت: برای تکمیل توسعه حرم حضرت دانیال نبی(ع) شوش به ۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

به گزارش تور مسافرتی به نقل از مهر، امید حاجتی در حاشیه بازدید از آخرین وضعیت پروژه توسعه حرم حضرت دانیال نبی(ع) شوش به اتفاق رئیس سازمان نوسازی کشور در جمع خبرنگاران اظهار نمود: این پروژه با ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی همراه است. تابحال چهار میلیارد تومان اعتبار به توسعه حرم حضرت دانیال نبی(ع) اختصاص داده شده است.
وی بیان کرد: در این بازدید برخی مشکلات این طرح مورد بررسی قرار گرفت تا این طرح به صورت کامل اجرایی و در زمان بهره برداری شرایط مناسبی را برای زائران بوجود آورد.
حاجتی اظهار نمود: همینطور در این بازدید در مورد اعتبار مورد نیاز به آخر رساندن پروژه هم مورد بحث قرار گرفت که پیش بینی می گردد حدود پنج میلیارد تومان اعتبار برای آخر پروژه تا آخر سال جاری مورد نیاز باشد که در برنامه قرار خواهد گرفت.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان، اظهار داشت: علاوه بر این باید هماهنگی هایی با سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان برای حفظ بخش های میراثی بنای موجود صورت پذیرید که فرماندار شهرستان شوش هماهنگی های لازم را انجام خواهد داد.