سایتی برای معرفی تورهای مسافرتی و گردشگری
امضای تفاهم نامه همکاری بین سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و سازمان میراث فرهنگی

امضای تفاهم نامه همکاری بین سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و سازمان میراث فرهنگی

به گزارش تور مسافرتی همزمان با آئین افتتاحیه دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران، تفاهم نامه همکاری بین سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و سازمان میراث فرهنگی به امضا رسید.

به گزارش تور مسافرتی به نقل از ایسنا و به نقل از سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، سید محمدحسین هاشمی، معاون همکاریهای علمی و فرهنگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در جریان برگزاری آئین افتتاحیه دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران با علی اصغر مونسان، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دیدار نمود.

امضای برنامه اجرایی تفاهم نامه همکاری دو سازمان در حاشیه نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران به همت اداره کل همکاریهای فرهنگی و امور ایرانی ها خارج از کشور سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی صورت گرفت.

هاشمی بعد از این دیدار، همراه با معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در برنامه تلویزیونی شبکه شما (شبکه تلویزیونی گردشگری ایران) به تشریح فعالیت های سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در حوزه گردشگری پرداخت.

وی در این برنامه تلویزیونی، برنامه اجرایی تفاهم نامه فرهنگی بین دو سازمان امضا و آنرا با ولی تیموری، معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مبادله کرد.

این برنامه اجرایی با رویکرد همکاری در زمینه های توسعه گردشگری، و بهره گیری از ظرفیت های ایرانی ها مقیم خارج از کشور، برگزاری کارگاه های آموزشی، هفته های فرهنگی و نمایشگاه های هنری و معرفی هنرمندان و فعالان حوزه گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی است.

دوازدهمین نمایشگاه گردشگری ایران با حضور ۱۲ کشور همچون ایتالیا، ترکیه، مالزی، آلمان، سنگاپور، تایلند، اندونزی، هند، کامبوج، افغانستان و پاکستان راه اندازی شد و تا ۲۶ بهمن در نمایشگاه دائمی تهران دایر است.