سایتی برای معرفی تورهای مسافرتی و گردشگری
گام دوم انقلاب در گردشگری، نظریه نظام انقلاب جاذبه گردشگری می باشد

گام دوم انقلاب در گردشگری، نظریه نظام انقلاب جاذبه گردشگری می باشد

تور مسافرتی: به نمایش گذاشتن شعائر انقلاب اسلامی در معرض دید توریستهای خارجی در گام دوم انقلاب ضرورتی بیشتر از گذشته دارد برای اینکه که نظریه نظام انقلاب اسلامی ایران، به تنهایی جاذبه ای برای گردشگری می باشد.

به گزارش تور مسافرتی به نقل از مهر، علیرضا محمدعلیزاده فعال حوزه گردشگری و زیارت در یادداشتی که آنرا در اختیار خبرگزاری مهر قرار داده، نوشته است: رهبر حکیم انقلاب اسلامی ایران با صدور «بیانیه گام دوم انقلاب» به تبیین دستاوردهای شگرف چهار دهه گذشته پرداخته و سفارش هایی اساسی به منظور «جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی بزرگ» نمایش فرموده اند.
به نمایش گذاشتن شعائر انقلاب اسلامی در معرض دید توریستهای خارجی در گام دوم انقلاب ضرورتی بیشتر از گذشته دارد برای اینکه که نظریه نظام انقلاب اسلامی ایران، به تنهایی جاذبه ای برای گردشگری است؛ استقلال، آزادی، عزت ملی، استکبارستیزی، آرمان خواهی، ارزشهای انقلابی و مردمی، سبک زندگی اسلامی ایرانی برای گردشگران دنیا جالب توجه است و آنان را علاقه مند به سفر به ایران می کند برای اینکه ما متفاوت با دنیا هستیم و این تفاوت عامل جذب توریستهای خارجی است.
نشان دادن ایران پیش از انقلاب و دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران به گردشگران عاملی است برای حرکت به سمت گام دوم انقلاب که این امر نیاز به تمرکز بر گردشگران ورودی و گردشگران ایرانی داخل و خارج از کشور است که فرزندان انقلاب اسلامی هستند و ایران زمان طاغوت را درک نکردند. بازدید نخبگان در چارچوب اردوهای علمی از این دستاوردهای چهل ساله نظام یکی از طریق های حرکت به سمت گام دو انقلاب است که از میان نباید از ظرفیت جوانان ایرانی مقیم خارج، غفلت کرد.
رونق بیشتر گردشگری انقلابی خصوصاً در مکان رخدادهایی مثل لانه جاسوسی بعنوان نماد استکبارستیزی و استقبال از حضور توریستهای خارجی در راهپیمایی ۲۲ بهمن و مشاهده مشارکت مردم در انتخابات باز در گام دوم انقلاب حائز اهمیت می باشد. در این بین نباید از گسترش اقامتگاه های بوم گردی و استقبال مردم از توریستهای خارجی و القای نفرت مردم از تحریم های ظالمانه آمریکا غافل شد برای اینکه که توریستهای خارجی سفیران فرهنگی کشور مبدأ هستند و این بهترین فرصت برای رساندن پیام ملت ایران به سراسر دنیا هست.
از برکات نظام جمهوری اسلامی ایران، امنیت است که توریستهای خارجی همیشه این حس را دارند و به آن اقرار می کنند. سپس اختتام جنگ تحمیلی شاهد اذعان این گردشگران به وجود امنیت در ایران با عنایت به منطقه ناامن خاورمیانه هستیم که در نتیجه آن هر ساله شاهد افزایش توریستهای خارجی نسبت به سال های گذشته هستیم.
گردشگری منجر به اقتصاد قوی می شود. راه دور زدن تحریم های ظالمانه دشمن، گردشگری می باشد پس ساختار و مدیریت گردشگری را باید تقویت کرد. گردشگری به مثابه ابزاری برای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی است که توجه و تلاش بر جذب گردشگران ورودی، ناشی از نگاه برون زا در این حوزه هست.
همچنین پیشرفت در مردمی کردن گردشگری به وضوح قابل رؤیت است چونکه منجر به قدرت، نشاط کاری و احساس مسئولیت در بین فعالان گردشگری و زیارت شده است و قابل کتمان نیست.
پیشرفت گردشگری ایران؛ فرصت مادی برای جایگزینی نفت و ورود ارز به کشور است. توسعه پایدار گردشگری ایران با موقعیت مناسب همسایگان با ۶۰۰ میلیون جمعیت (قابل توجه است که ۸۰ درصد توریستهای خارجی کشورهای مقصد، همسایگان آن کشورها هستند)، جاذبه های گردشگری نظیر سواحل دریایی، آب و هوای متنوع و اقتصاد خوب گردشگری با حمل و نقل مناسب، ظرفیت های استفاده نشده طبیعی و انسانی در حوزه گردشگری، تمرکز بر بهره برداری از دستاوردهای چهل ساله گذشته در گردشگری، نشان از توسعه این صنعت در کشور است.
عقب ماندگی پیش از انقلاب را در گردشگری باید جبران نماییم و برای رسیدن به این هدف باید گردشگری تعالی بخش (نظریه بومی گردشگری) را بسط و ترویج نماییم برای اینکه حلال ترین گردشگری دنیا متعلق به ایران اسلامی است که منجر به افزایش چشم گیر معنویت و اخلاق در فضای عمومی جامعه شده است.
برای تحقق گام دوم انقلاب در گردشگری، راهبردی جز گردشگری تعالی بخش نیست که برای این منظور ملزم به ورود جوانان انقلابی به گردشگری و جذب نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی، دینی در صنعت گردشگری هستیم.
تقویت و ترویج گردشگری روستایی در جهت کفه عدالت و تقسیم امکانات عمومی کشور امری بدیهی است هر چند که در تحقق عدالت در گردشگری نباید مبارزه با فساد، از بین بردن مافیا و ترویج غرب گرایی در گردشگری و مقابله با ابتذال اخلاقی در تورها را فراموش کرد.