سایتی برای معرفی تورهای مسافرتی و گردشگری
جاذبه های گردشگری جهان، تجربه هیجان انگیزی که سن و سال نمی شناسد

جاذبه های گردشگری جهان، تجربه هیجان انگیزی که سن و سال نمی شناسد

به گزارش تور مسافرتی گذراندن یک روز پرهیجان و تجربه ترشح آدرنالین فراوان یکی از مواردی است که افراد همیشه نسبت به آن تمایل دارند و سن و سال نمی شناسد؛ شهربازی ها علاوه بر یک مکان تفریحی برای اهالی شهر می توانند برای گردشگران هم از جذابیت های بالایی برخوردار باشند.
به گزارش تور مسافرتی به نقل از ایسنا، لوته ورلد (Lotte World) یکی از شهربازی های کشور کره جنوبی است که هم برای کودکان و هم برای بزرگ سالان سرگرم کننده و هیجان انگیز طراحی شده است.
این شهربازی یکی از مکان های محبوب در سئول، کره جنوبی است که بازدیدکنندگان زیادی را به خود جذب می کند. هم چنین «لوته ورلد» یکی از بزرگ ترین پارک های سرپوشیده جهان است.
این پارک تفریحی دارای دو قسمت بیرونی و داخلی است؛ گردشگران در این پارک می توانند نمایش های لیزری، پاتیناژ، حضور در جشنواره ها و مراسم فرهنگی را تجربه کنند که خالی از لطف نیست.
«لوته ورلد» قسمت هایی همچون جزیره جادویی، میدان تیراندازی، سالن اسکیت روی یخ چهار فصل، پارک های موضوعی، سینمای سه بعدی و مراکز خرید را شامل می شود که می تواند خاطرات به یادماندنی برای گردشگران بسازد.
این پارک تفریحی در طبقه سوم بخش داخلی، موزه ای در مورد تاریخ کره دارد که فرهنگ یکی از روستاهای کره که به شکل مینیاتوری ساخته شده و هم چنین آثار باستانی با بیشتر از ۵۰۰۰ هزار سال قدمت در آن قرار دارد که گردشگران می توانند با فرهنگ کره تا حدودی آشنایی پیدا کنند و از آن بعنوان یک موزه مردم شناسی لذت ببرند.
«لوته ورلد» هم چنین دارای بزرگ ترین زمین اسکی روی یخ در کره جنوبی است. بازدیدکنندگان در این پارک تفریحی می توانند از سواری هایی مانند کشتی دزدان دریایی، چرخ و فلک و ترن آویزان نهایت لذت را ببرند.
«لوته ورلد» نام پایتخت تفریح و سرگرمی دنیا را یدک می کشد و یکی از بزرگ ترین پارک های موضوعی سرپوشیده دنیا است. از دیگر بخش های مهم و پرطرفدار این پارک می توان به جزیره ی جادویی و پارک تفریحی روباز اشاره نمود.
هر آنچه از یک پارک موضوعی و شهربازی بزرگ انتظار می رود در «لوته ورلد» پیدا می شود که از مهم ترین و جذاب ترین بخش های آن می توان به (خشم فرعون) اشاره نمود که تداعی کننده ی داستان های ایندیانا جونز یکی از بخش های محبوب دیزنی لند است.