سایتی برای معرفی تورهای مسافرتی و گردشگری
برگزاری مجمع عمومی انجمن صنفی راهنمایان گردشگری مازندران در آمل

برگزاری مجمع عمومی انجمن صنفی راهنمایان گردشگری مازندران در آمل

تور مسافرتی: ایسنا/مازندران معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران از برگزاری مجمع عمومی انجمن صنفی کارگری راهنمایان گردشگری مازندران در آمل آگاهی داد.
مهران حسنی شب گذشته در حاشیه این مجمع که در هتل المپیک آمل برگزار شد، در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت فعالیت راهنمایان گردشگری در امتداد معرفی شایسته استان در تمام بخش ها اظهار داشت: به روز رسانی اطلاعات، برگزاری دوره های آموزشی ویژه راهنمایان گردشگری وتعامل موثر با دفاترخدمات سیاحتی و جهانگردی، جایگاه واقعی این قشر مهم را در صنعت رو به رشد گردشگری مشخص می کند.

وی با اشاره به تعامل بیشتر انجمن با اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران اشاره کرد: با برنامه ریزی و برگزاری نشست های فصلی در امتداد حل معضلات و مشکلات اعضای آن می توان انجمنی پویا و جریان ساز را در استان شاهد بود.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران اشاره کرد: با عنایت به برگزاری رویداد بین المللی ساری ۲۰۲۲ نقش راهنمایان گردشگری بعنوان سفیران فرهنگی کشور در تعامل با توریستهای خارجی در استان بسیار مهم بوده است.

به گزارش تور مسافرتی به نقل از ایسنا، گفتنی ست در این مجمع نامزدهای هیئت مدیره و بازرسی انجمن عرضه شدند و بعد از ستاندن و شمارش آراء مرتضی حاجی زاده، محمد وطن خواه، بهنام موسوی، شکوفه صفری و سید فرشته رضوی با کسب بیشترین آرا بعنوان هیئت مدیره و علی صبوری بعنوان بازرس این انجمن برگزیده شد.

منبع: