سایتی برای معرفی تورهای مسافرتی و گردشگری
وزیر میراث فرهنگی برای سفرهای پس از کرونا قول داد

وزیر میراث فرهنگی برای سفرهای پس از کرونا قول داد

تور مسافرتی: وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ضمن دعوت مردم برای سفر نرفتن و در خانه ماندن بمنظور مقابله با کرونا، از تمهیدات ویژه سفر برای هم وطنان پس از فروکش کردن شیوع این بیماری آگاهی داد.

به گزارش تور مسافرتی به نقل از روابط عمومی وزارت میراث فرهنگی، متن بیانیه علی اصغر مونسان خطاب به هموطنان به شرح زیر است:
«بی تردید مهم ترین انگیزه سفر و گردشگری کمک به ارتقای سلامت جسمی و روحی انسان ها است و در جایی که احساس خطر و نا امنی وجود دارد خودبه خود موضوع سفر تحت تاثیر قرار می گیرد. بر همین سیاق شیوع ویروس کرونا سبب کاهش و حتی حذف سفر به صورت مقطعی شده تا سلامت جوامع حفظ شود.
اینجانب بعنوان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ضمن قدردانی از همراهی بیش از پیش مردم فهیم کشورمان، از عموم مردم می خواهم با خودداری از سفر، نوروز ۹۹ را در کنار اعضای خانواده در منزل با صحت و سلامتی سپری کنند. بی شک ایران اسلامی از این بحران با سربلندی بیرون خواهد آمد و این قول را به مردم صبور کشورمان می دهم که بعد از شکست کرونا شرایط خوبی در شأن ملت بزرگوار ایران برای موجی از سفرهای نشاط انگیز فراهم خواهیم کرد.»

منبع: