سایتی برای معرفی تورهای مسافرتی و گردشگری
امروز در خانه بمانید، تا فردا سفر کنید

امروز در خانه بمانید، تا فردا سفر کنید

تور مسافرتی: سازمان جهانی گردشگری با ایجاد کمپین #فردا_سفر_کنید، خواهان مسئولیت پذیری بین المللی و مشترک در بین صنعت گردشگری در مواجهه با شیوع ویروس کرونا شد.
به گزارش تور مسافرتی به نقل از ایسنا، سازمان جهانی گردشگری هدف از ایجاد این کمپین با پیام “امروز در خانه بمانید تا بتوانید فردا سفر کنید” را کشف فرهنگ های گوناگون، تمرین اتحاد و احترام به یکدیگر، مراقبت از محیط زیست، تداوم یادگیری، توسعه و پایداری و ایجاد فرصت ها برای همگان اعلام نموده است.
هشتگ #فردا_سفر_کنید در واقع پاسخ سازمان جهانی گردشگری (WTO) به بحران کنونی است که به ارزشهای دیرینه این نهاد تاکید دارد. این کمپین تاثیر فراوانی در شبکه های اجتماعی داشته است و مورد استقبال تعداد روزافزونی از کشورها، مقاصد گردشگری، کمپانی های در رابطه با این حوزه، شهرها، رسانه ها و همین طور افراد از سراسر جهان قرار گرفته است.
کشورهایی چون آلمان، مراکش، مغولستان، عمان، اروگوئه و شهرهای بوگوتا، وین و… تابحال از این کمپین حمایت کرده اند.
سازمان جهانی گردشگری از ایجاد یک پلتفورم آنلاین نیز آگاهی داده که بوسیله آن همه افراد و سازمان ها می توانند به این کمپین بپوندند ونظرات گوناگون و همین طور تصاویر و دیگر محتواهای صوتی و تصویری خودرا رابطه با گردشگری و کرونا به اشتراک گذارند.
«زوراب پولولیکاشویلی» دبیر کل سازمان جهانی گردشگری در این زمینه اظهار داشت: گردشگری از دیرباز تابحال خودرا بعنوان یکی از محرکه های اصلی بهبود وضعیت بین المللی به اثبات رسانده است و ما نیز باید از همین امروز خودرا برای ایجاد اساس و پایه مقاومت گردشگری در آینده آماده نماییم.

منبع: