سایتی برای معرفی تورهای مسافرتی و گردشگری
با حکم ضرغامی؛ مدیرکل حراست وزارت میراث فرهنگی منصوب گردید

با حکم ضرغامی؛ مدیرکل حراست وزارت میراث فرهنگی منصوب گردید

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در دو حکم جداگانه مدیرکل حراست و مدیرکل دفتر عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات این وزارتخانه را منصوب نمود.
به گزارش تور مسافرتی به نقل از روابط عمومی وزارت میراث فرهنگی، سیدعزت الله ضرغامی امروز شنبه ۱۷ مهر ماه در دو حکم جداگانه وحید سلطانی را بعنوان مشاور وزیر و مدیرکل حراست وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و میثم آسوپا را بعنوان مدیرکل دفتر عملکرد، بازرسی و پاسخ گویی به شکایات این وزارتخانه را منصوب نمود.

در حکم ضرغامی خطاب به وحید سلطانی آمده است:

«نظر به شایستگی های فردی و تجارب باارزش جناب عالی بدین وسیله به سمت مشاور وزیر و مدیرکل حراست وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی منصوب می شوید.
ماموریت های متنوع، گسترده و حساس در وزارتخانه و ضرورت صیانت از مزیت ها و توانمندی های باارزش در این حوزه نیازمند برنامه ریزی و استفاده از همه ظرفیت های سازمانی در رصد دقیق فعالیت ها و مراقبت نسبت به انحرافات احتمالی است.

نظارت علمی و دلسوزانه و اطلاع رسانی برای اصلاح به موقع وظیفه همگانی همکاران خصوصاً بخش حراست وزارتخانه است، این راهبرد مهم سرلوحه رفتار شما خواهد بود.

از خداوند متعال توفیقات جناب عالی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و مکتب نورانی امام خمینی (ره) و عمل به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را خواهانم.»
همین طور در حکم دیگر مهندس ضرغامی خطاب به میثم آسوپا آمده است:

«نظر به شایستگی های فردی و تخصص و تجارب باارزش مرتبط طی این حکم به سمت مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد بازرسی و پاسخ گویی به شکایات منصوب می شوید. نظارت و بازرسی سازمانی و مراقبت نسبت به انحرافات احتمالی از اهداف و رویه های تعیین شده نقش بسیار مهمی در موفقیت وزارتخانه دارد.

همکاری پیشگیرانه با همه بخش ها ارتباط مستمر و سازنده با نهادهای نظارتی و ارائه گزارش های واقع بینانه و بموقع به مدیران و تشکیل کانونی مطمئن و دلگرم کننده برای همه همکاران در سطح کشور همچون وظایف جناب عالی است.

سایر تکالیف آن اداره کل به پیوست ابلاغ می شود.

از خداوند متعال توفیقات جناب عالی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و مکتب نورانی امام خمینی (ره) و عمل به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را خواهانم.»

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با انتصاب وحید سلطانی به سمت مشاور وزیر و مدیرکل حراست و میثم آسوپا بعنوان مدیرکل دفتر عملکرد، بازرسی و پاسخ گویی به شکایات از تلاش ها و کارهای مدیران کل قبلی این دو دفتر قدردانی نمود.