سایتی برای معرفی تورهای مسافرتی و گردشگری
بازگشایی موزه کودکی بعد از ۲ سال

بازگشایی موزه کودکی بعد از ۲ سال

«موزه کودکی ایرانک» که به سبب شیوع ویروس کرونا حدود دو سال تعطیل بود، از ۲۱ آبان ماه باردیگر فعالیت خودرا از سر می گیرد.
به گزارش تور مسافرتی به نقل از ایسنا، کتابک (نهاد مجازی ترویج کتاب خوانی موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان) با بیان این خبر نوشته است: «خبر خوبی است! خبری شادی بخش!
هم برای ما و هم برای مخاطبان مان! کوچک و بزرگ!
روز جمعه ۲۱ آبان درهای «موزه کودکی ایرانک» به روی همه علاقه مندان گشوده می شود!
نزدیک به دو سال است که درهای موزه کودکی به جهت همه گیری ویروس کرونا به روی دوستان و علاقه مندانش بسته بود. حالا بعد از این دوره بلند از دوری، موزه کودکی ایرانک آماده می شود تا باردیگر آغوش گرم خودرا به روی همه مخاطبان و خصوصاً کودکان و نوجوانان عزیز این سرزمین بگشاید.
موزه کودکی ایرانک در نیمه تابستان سال ۹۸ شروع به کار کرد و قرار بود یک سال درهایش به روی همگان باز بماند که با رسیدن کابوس ویروس کرونا پس از ۶ ماه در صورتیکه لیست بلندی از مهدکودک ها، پیش دبستانی ها و مدارس در انتظار فرارسیدن نوبت خود بودند، به ناچار برای یک تعطیلی موقت درهای خودرا بست و شوربختانه این تعطیلی موقت نزدیک به دو سال به درازا انجامید.
اما در آن شش ماهی که موزه کودکی فعالیت می کرد با وجود همه مشکلات از آلودگی هوا تا مشکلات اجتماعی و ناهمواری های اقتصادی، گردانندگان موزه با استقبال کم نظیر مخاطبان کوچک و بزرگ خود همراه شدند. هر روز صدای شادی کودکان، خنده ها و سروده ها، قصه خوانی ها و نمایش ها از هر گوشه این موزه بلند بود.
حالا در وضعیتی درهای موزه را می گشاییم که تنها چهارماه از آن دوره یک ساله باقی مانده است. این خبر خوش نیست، اما واقعیتی است که باید با مخاطبان خود در بین بگذاریم و بگوییم در این فرصت باقی مانده با پشتیبانی های همیشگی خود از موزه، با دیدارهای باردیگر و دعوت از همه علاقه مندان و دوستان، خاطره هایی زیبا، باشکوه و ماندگار از موزه کودکی به همراه ببرید. شاید استقبال و پشتیبانی های شما راه را برای ادامه کار این موزه هموارتر کند. این موزه به همه کودکان، نوجوانان، والدین، مربیان و آموزگاران و همه علاقه مندان به فرهنگ کودکی متعلق می باشد. امیدواریم مانند همیشه با حضور گرم خود ما را پشتیبانی کنید.
روز جمعه ۲۱ آبان منتظر دیدارتان هستیم.
برنامه و پروتکل بهداشتی دوره بازگشایی موزه به زودی به اطلاع همگان خواهد رسید.»