سایتی برای معرفی تورهای مسافرتی و گردشگری
در کمیسیون برنامه تاکید شد عوارض خروج از کشور در سال آینده تغییری نمی کند

در کمیسیون برنامه تاکید شد عوارض خروج از کشور در سال آینده تغییری نمی کند

به گزارش تور مسافرتی نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه اظهار داشت که طبق توضیحات معاون رئیس سازمان برنامه و بودجه عوارض خروج از کشور در سال آینده تغییری نمی نماید.
محمد خدابخشی در گفت و گو با ایسنا در توضیح جلسه امروز کمیسیون برنامه و بودجه اظهار داشت: در این نشست جزئیات لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور با حضور پورمحمدی معاون سازمان برنامه و بودجه بررسی گردید.
وی افزود: طبق توضیحات آقای پور محمدی عوارض خروج در سال ۱۴۰۱ تغییری نمی کند؛ علت این که در لایحه دولت میزان درآمد دولت از محل عوارض خروج از کشور نسبت به سال قبل افزایش پیدا کرده این بوده که دولت پیشبینی کرده که میزان سفرها نسبت به شرایط کرونایی زیادتر شده و درآمد بیشتری از عوارض بدست می آید و این ارتباطی به تغییر در میزان عوارض خروج از کشور ندارد.
همینطور محمد مهدی مفتح سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه هم اظهار داشت که در جلسه امروز کمیسیون نمایندگان سوالات خویش را در مورد تاثیرات حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی بر کالاهای اساسی، میزان افزایش حقوق و دستمزد، نحوه افزایش یارانه ها، افزایش سن بازنشستگی، عوارض خروج از کشور، ایجاد صندوق پیشرفت و عدالت در استان ها، طرح های عمرانی و… بیان کرده و به تشریح تمام جوانب تصمیمات دولت برای سال آینده پرداختند.