سایتی برای معرفی تورهای مسافرتی و گردشگری
ببینید؛ سراب حیات بخش زز و مجموعه ای از زیبایی های طبیعت لرستان

ببینید؛ سراب حیات بخش زز و مجموعه ای از زیبایی های طبیعت لرستان

تور مسافرتی: الشتر- با مشاهده این فیلم به تماشای سراب حیات بخش زز که مجموعه ای از زیبایی های طبیعت لرستان را در دل خود جا داده، بنشینید.

به گزارش تور مسافرتی به نقل از مهر، شهرستان سلسله با وجود سراب های زیبا و بهشتی، انواع باغات و مزارع و دشت های گسترده، مجموعه ای از زیبایی های طبیعت لرستان را در خود جای داده است؛ جایی که با آب و هوای سرد در زمستان و شرایط اقلیمی معتدل در بهار و تابستان تنوع گسترده ای از پوشش طبیعی را در مراتع و کوه ها گسترانده است.
وجود همین آب و هوای معتدل سبب شده تا عمده باغات گردو، زردآلو، سیب و گیلاس در این خطه سرسبز لرستان جای بگیرند؛ در کنار این باغات در سراسر شهرستان سلسله مزارعی وسیع از صیفی جات همچون خیار به چشم می خورد و بهترین نوع خیار در لرستان مختص به «الشتر» مرکز شهرستان سلسله است.
در بهار با گذر از جاده ها و معابر روستاهای شهرستان سلسله می توان نوبرانه های فصل که اخیرا از مزارع و باغات چیده شده و برای فروش در کنار جاده ها بسته بندی شده اند را دید تا گردشگری در شهرستان سلسله با صرف میوه ها و صیفی جات تازه و ترد همراه باشد.
سراب «زز» در فاصله ۵ کیلومتری شهر الشتر با آبی زلال، حیات بخش روح انسان است، جایی که جوش و خروش سراب از سرچشمه آن تا آرامش و زلالی سراب در پایین دست، طبیعتی حیات بخش خلق کرده است و هر مسافری که از این منطقه عبور می کند بی گمان ساعتی از روز خویش را در کنار این سراب می گذراند و روح خویش را جلا می دهد.
سراب «زز» با گذر از مزارع و باغات مختلف، این اراضی را هم آبیاری می کند تا کشاورزی و باغداری منطقه را هم رونق دهد.
در این فیلم، تصاویری از سراب حیات بخش «زز» را مشاهده می کنید. برای مشاهده فیلم با کیفیت بالا روی گزینه HD کلیک کرده و گزینه ۳۶۰p را انتخاب کنید.