سایتی برای معرفی تورهای مسافرتی و گردشگری
۳ ماه پس از آغاز مهمانی، لوور در تهران تعطیل می شود؛ لوور در تهران، دوشنبه و چهارشنبه این هفته تعطیل می باشد

۳ ماه پس از آغاز مهمانی، لوور در تهران تعطیل می شود؛ لوور در تهران، دوشنبه و چهارشنبه این هفته تعطیل می باشد

تور مسافرتی: موزه ملی ایران و نمایشگاه لوور در ایام دوشنبه ۱۴خرداد به مناسبت سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و چهارشنبه ۲۱ ماه رمضان (۱۶ خرداد) به مناسبت سالروز شهادت حضرت امام علی (ع) تعطیل می باشد.

به گزارش تور مسافرتی به نقل از مهر، بر مبنای بخشنامه ای که ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ معاونت میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به همه موزه های زیرنظر این سازمان ابلاغ کرده است، تعطیلی هفتگی موزه ها و اماکن تاریخی تحت پوشش سازمان میراث فرهنگی و گردشگری لغو و از آن تاریخ موزه ها فقط در ۶ روز از سال تعطیل خواهند بود.
مطابق با این بخشنامه، موزه ها، کاخ موزه ها و اماکن فرهنگی- تاریخی تحت پوشش سازمان میراث فرهنگی در روزهای:
۱۴ خرداد به مناسبت رحلت حضرت امام خمینی(ره)،
بیست و یکم ماه رمضان به مناسبت شهادت حضرت امام علی (ع)،
بیست و پنجم شوال به مناسبت شهادت حضرت امام جعفر صادق(ع)،
نهم و دهم محرم به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی
و بیست و هشتم ماه صفر به مناسبت رحلت حضرت رسول اکرم(ص) و شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) تعطیل می باشد.
دو روز از مجموع روزهای یاد شده که در تقویم رسمی کشور هم تعطیل رسمی است، در بخشنامه ابلاغی سازمان میراث فرهنگی به آنها اشاره شده است و در هفته جاری قرار دارد.
بنابر این موزه ملی ایران و نمایشگاه لوور در ایام دوشنبه ۱۴خرداد به مناسبت سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و چهارشنبه ۲۱ ماه رمضان (۱۶ خرداد) به مناسبت سالروز شهادت حضرت امام علی (ع) تعطیل می باشد و در سایر روزهای هفته از ساعت ۹ بامداد تا ۱۹ عصر پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.
نمایشگاه لوور در تهران که از ۱۴ اسفندماه ۱۳۹۶ در ایران گشایش یافته، اکنون چهاردهمین هفته نمایش ۵۶ اثر از گنجینه لوور فرانسه را آغاز می کند و تا کنون بیش از ۲۱۰ هزار ایرانی از موزه لوور در تهران بازدید کرده اند.
نمایشگاه لوور در تهران با حمایت بانک آینده در محل موزه ملی ایران واقع در تهران، خیابان امام خمینی(ره)، خیابان ۳۰ تیر دایر است و مشتریان این بانک می توانند از این نمایشگاه مجانی بازدید نمایند.
سایر علاقه مندان هم می توانند با رجوع به وبسایت اختصاصی لوور در تهران به نشانی www.louvreintehran.com از امکانات و تسهیلات دریافت بلیط مجانی برای بازدید از موزه لوور در تهران استفاده کنند.