سایتی برای معرفی تورهای مسافرتی و گردشگری
التماس دعای استاندار همدان خطاب به معاون اول رییس جمهور

التماس دعای استاندار همدان خطاب به معاون اول رییس جمهور

تور مسافرتی: استاندار همدان در جریان حضور معاون اول رئیس جمهور در مراسم پایتخت گردشگری آسیا از او درخواست نمود که تکلیف هتل سازمان تأمین اجتماعی در همدان که از سال ۹۴ کلنگ آن به زمین زده شده اما دیگر اتفاقی در آن رخ نداده، سریع تر روشن شود.
به گزارش تور مسافرتی به نقل از ایسنا، کنفرانس بین المللی همدان ۲۰۱۸ پایتخت گردشگری آسیا، از بامداد روز دوشنبه با حضور معاون اول رئیس جمهور، دبیر کل مجمع همکاری های کشورهای آسیایی، جمعی از سفرا، رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در استان همدان شروع شد. این رویداد که همراه با برگزاری کارگاه های آموزشی، افتتاح پروژه های گردشگری خواهد بود، تا هفتم شهریورماه در همدان ادامه دارد.

محمدناصر نیکبخت – استاندار همدان – در مراسم افتتاحیه این کنفرانس با اشاره به پیشینه تاریخی این استان، به پروژه های گردشگری که در دست بهره برداری است اشاره نمود و اضافه کرد: همدان ۱۲ هتل فعال دارد که ۱۱ هتل آن با پیشرفت فیزیکی میانگین ۵۰ درصد در دست احداث است. در کنار آن هم اقامتگاه های بوم گردی با هدف احیای فرهنگ سنتی استان به بهره برداری می رسد.

وی افزود: وجود زیرساخت های توسعه همچون فرودگاه، راه آهن، بزرگراه های بین شهری، فاصله نزدیک با پایتخت استان همدان را مستعهد سرمایه گزاری نموده است.

به گفته او هم اکنون یک میلیارد یورو قابلیت سرمایه گذاری در بخش های صنعت، گردشگری، صنایع دستی در استان همدان وجود دارد.

وی همینطور خطاب به معاون اول رئیس جمهور اظهار داشت: آقای جهانگیری از سوی مردم استان التماس دعا داریم؛ چون که در سفر آقای روحانی در سال ۹۴ کلنگ احداث هتل وابسته به سازمان تأمین اجتماعی به زمین زده شد اما تا الان کوچک ترین اقدام از جانب این سازمان صورت نگرفته است. دستور فرمایید این مهم سریع تر به نتیجه برسد.

نیکبخت بیان کرد: امیدواریم اجلاس همدان ۲۰۱۸ بستر مناسبی برای سرمایه گذاری در گردشگری باشد و این رویداد بستری برای گسترش تعاملات با کشورهای آسیایی شود.