سایتی برای معرفی تورهای مسافرتی و گردشگری
روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی خبر داد؛ ایران از نگاه معمار معاصر ایتالیایی

روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی خبر داد؛ ایران از نگاه معمار معاصر ایتالیایی

به گزارش تور مسافرتی فرانکو زامپِتّی، معمار ایتالیایی ساکن فلورانس، بعضی از ابنیه تاریخی در شهرهای تهران، قزوین، زنجان، اصفهان، یزد و شیراز را برای جهانیان ثبت نمود و به نمایش گذاشت.

به گزارش تور مسافرتی به نقل از مهر، فرانکو زامپِتّی، معمار ایتالیایی ساکن فلورانس که با هماهنگی رایزنی فرهنگی ایران در رُم به ایران سفر کرده است، از این سفر و ظرفیت های فرهنگی و هنری ایران به نیکی یاد می کند.
وی ۴۰ عکس از نمای فوقانی بعضی از ابنیه تاریخی در شهرهای تهران، قزوین، زنجان، اصفهان، یزد و شیراز به ثبت رسانده و آنها را در صفحه شخصی خود به نشانی https: //www.francozampetti.it/it/locations/in-Iran به معرض نمایش گذاشته است.
همچنین جهت قدردانی از مساعدت رایزنی فرهنگی کشورمان در ایتالیا در هماهنگی و پیگیری سفر مذکور، علاوه بر نگارش یادداشتی با محتوای مثبت در مورد این سفر که در پایگاه اینترنتی «فرهنگ ایران» رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در ایتالیا به نشانی https: //www.irancultura.it/diario-del-viggio-in-iran/franco-zampetti/، انتشار یافته، مجوز انتشار این عکس ها را در پایگاه اینترنتی این رایزنی و دیگر نمایندگی های فرهنگی ایران (با ذکر منبع) صادر کرده است.
تعدادی از این عکس ها را در ذیل مشاهده می کنید: