سایتی برای معرفی تورهای مسافرتی و گردشگری
زمان ثبت نام حج ۹۹ اعلام گردید

زمان ثبت نام حج ۹۹ اعلام گردید

به گزارش تور مسافرتی رئیس سازمان حج و زیارت زمان ثبت نام در کاروان های حج تمتع ۹۹ را نهم اسفندماه اعلام نمود.
به گزارش تور مسافرتی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حج، علی رضا رشیدیان همینطور در شورای برنامه ریزی و هماهنگی بعثه و حج به برنامه های اجرایی حج ۹۹ اشاره نمود و از آغاز مذاکرات هیأت مسکن در عربستان اطلاع داد و اظهار داشت: نام نویسی از دارندگان قبوض اولویت های حج تمتع آینده از نهم اسفندماه آغاز و بزودی قیمت نهایی حج مشخص و اعلام خواهد شد.
او اضافه کرد: برنامه ریزی برای حوزه های حمل و نقل، تغذیه، تدارکات، پزشکی و هواپیمایی انجام و در زمان مناسب اجرا می گردد.
وی در ادامه اظهار داشت: دهه مبارک فجر، پاسداشت روزهای پرافتخار بهاری است که در سایه رشادت ها و استقامت این ملت و خون پاک شهیدان امروز تبدیل به درخت تناور نظام جمهوری اسلامی ایران شده است.
وی ادامه داد: این دوران، تجلی اراده، عظمت و وحدت این ملت و رهبری مدبرانه آن است که در مقابل سلطه استکبار ایستادند و پرچم عزت، شرف و استقلال خویش را بر فراز این سرزمین برافراشتند.
رئیس سازمان حج و زیارت اظهار نمود: امروز ایران اسلامی در طلیعه چهل و دومین بهار انقلاب اسلامی درحالی به حرکت خود ادامه می دهد که دشمن با همه توان بر دستاوردها و ارزش های ایرانی و اسلامی این ملت و استقلال، آزادگی و جمهوریت آن می تازد تا اهداف شوم خویش را در جهت سلطه بدون منازع خود بر منطقه رقم زند اما قطعا در سایه این همدلی ملت راه به جایی نخواهد برد.
حجت الاسلام والمسلمین سیدعبدالفتاح نواب ـ نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی ـ هم در سخنانی بیان نمود: دهه فجر که پیروزی انقلاب اسلامی را به همراه داشت، بهشتی از معنویت را در این دوران ایجاد کرد و شخصیت های بزرگی را به تمام قامت برای اسلام و مسلمین با عقلانیت کامل و موازین دینی تربیت کرد.
او اظهار داشت: امام راحل افراد صالح و ارزشی را تربیت کردند و امروز همه مدیون ایشان و مقام معظم رهبری هستیم که این راه را با عزت، افتخار و سربلندی دنبال کردند و ایران اسلامی را در جایگاهی باعزت در عرصه بین المللی قرار دادند.

منبع: