سایتی برای معرفی تورهای مسافرتی و گردشگری
برگزاری مجازی همایش بین المللی جایگاه زن در تمدن ایران و اسلام

برگزاری مجازی همایش بین المللی جایگاه زن در تمدن ایران و اسلام

تور مسافرتی: بنیاد ایرانشناسی همایش بین المللی «جایگاه زن در تمدن ایران و اسلام» را باتوجه به شرایط بحران جهانی کرونا و نیاز به همکاری و همبستگی مردمان همه جوامع در حفظ تمهیدات لازم و فاصله گذاری اجتماعی و نبود امکان برگزاری تجمعات علمی و پژوهشی در شرایط حاضر، به صورت مجازی برگزار می نماید.
به گزارش تور مسافرتی به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی بنیاد ایرانشناسی، دبیرخانه همایش بین المللی «جایگاه زن در تمدن ایران و اسلام» درنظر دارد؛ همایش مذکور را با همکاری رسانه ها و شبکه های مجازی ملی و بین المللی به صورت مجازی برگزار و اطلاع رسانی کند.
برگزاری نشست های مجازی با محورهای: «جایگاه زن در آفرینش و تکوین»، «زنان در دستیابی به صلح و پیشرفت پایدار با تاکید بر تاریخ و تمدن ایران و اسلام»، «زنان در احیاء و ترویج میراث فرهنگی ناملموس»، «زنان؛ خودمراقبتی و خودباوری»، «زنان در تحکیم بنیان خانواده»، «زنان در اقتصاد خلاق، کارآفرینی و مسئولیت های اجتماعی»، «زنان و مطالعات آینده پژوهی در عرصه علم و فناوری، در کشورهای اسلامی و کشورهای غربی»، «زنان در رسانه ها و فضای مجازی: فرصت ها و تهدیدها»، از برنامه های این همایش مجازی بین المللی خواهند بود.
علاقه مندان برای شرکت و دسترسی به همایش، اطلاع از زمان برگزاری سخنرانی های داخلی و خارجی، ارائه نقطه نظرات و دیدگاه ها و همین طور بررسی مقالات برگزیده می توانند بوسیله سایت همایش به آدرس: woman.iranology.ir با دبیرخانهی آن همراه باشند. همین طور جهت کسب اطلاعات بیشتر به دبیرخانه همایش با شماره های ۸۸۶۰۸۷۷۹_۰۲۱ و ۳۱۶۷۰۱۷_۰۹۱۰ تماس گرفته یا با رایانامه «of.pr@iranology.ir» مکاتبه کنند.

منبع: