سایتی برای معرفی تورهای مسافرتی و گردشگری
۶ دفتر خدمات مسافرتی برای فروش تورهای جام جهانی عرضه شدند

۶ دفتر خدمات مسافرتی برای فروش تورهای جام جهانی عرضه شدند

به گزارش تور مسافرتی، بر مبنای مصوبات کمیسیون تورهای خروجی ویژه جام جهانی قطر، ۶ دفتر خدمات مسافرتی بعنوان عاملان فروش تورهای جام جهانی معرفی گشتند.
به گزارش تور مسافرتی به نقل از مهر، اطلاعیه شماره ۲ وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در مورد جام جهانی ۲۰۲۲ قطر منتشر گردید. در این اطلاعیه آمده است: پیرو اطلاعیه شماره یک با عنایت به نزدیک شدن به بازی های جام جهانی قطر ۲۰۲۲ و انجام تبلیغات در فضای حقیقی و مجازی، لازم است علاقه مندان به حضور در جام جهانی پیش از هرگونه اقدام برای خرید بسته سفر (تور) به مقصد قطر به موارد زیر توجه نمایند.
بر اساس مصوبات کمیسیون تورهای خروجی ویژه جام جهانی قطر ۲۰۲۲، شش شرکت از دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری که دارای شرایط برگزاری تور به مقصد کشور قطر هستند، انتخاب و اسامی آنها در سایت وزارت میراث فرهنگی انتشار یافته است.
سایر دفاتر یا شرکتهای خدمات مسافرتی و گردشگری دارای مجوز صرفا در صورت انعقاد قرارداد با یکی از شرکتهای مذکور و دریافت عاملیت رسمی می توانند نسبت به فروش تور جام جهانی اقدام نمایند بنابراین هموطنان علاقه مند سفر به قطر برای بازدید بازی های جام جهانی فوتبال می توانند به صورت مستقیم از راه پنج شرکت کارگزار اصلی و یا از راه دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری در سرتاسر کشور که قرارداد عاملیت با دفاتر منتخب را دارند، نسبت به خرید بسته سفر اقدام نمایند.
به منظور پیشگیری از هرگونه تخلف یا سوءاستفاده احتمالی از جانب اشخاص غیر مجاز رعایت نکات زیر لازم است:
اطمینان از مجاز و معتبر بودن فروشنده تور مسافرتی با مشاهده مجوز دفتر خدمات مسافرتی و قرارداد عاملی از دفاتر منتخب
ضرورت عقد قرارداد ممهور و امضا شده توسط مقام مجاز دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری (مجری تور) و دریافت یک نسخه کامل از آن
پرهیز از واریز هرگونه وجه به حساب واسطه ها و اشخاص متفرقه و فاقد سمت مجاز
استعلام اعتبار دفتر فروش تور از ادارات کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ها در صورت ضرورت
توجه به قوانین فیفا که از سایت رسمی فیفا به آدرس https: //www.fifa.com و اطلاعیه های صادره از فدراسیون فوتبال به آدرس https: //www.fifa.. ir است.
همچنین اطلاعیه های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی که متعاقباً از راه روابط عمومی و از درگاه وزارت از راه آدرس الکترونیکی www.mcth.ir اعلام می شود.